La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

2

Raphinha dwie asysty, a powinien mieć jeszcze jedną przy setce Rekina. On w tym sezonie GOAT'uje, to trzeba przyznać.

0

@kanver_ co zrobil Flick z Raphy to jego

Już niepojęte ze ludzie mówią o nim w kontekscie ZP w sposób nieironiczny ale ze jest w grze itp itd

0

@mekston Akurat za Raphę bym zasługi Flickowi nie przypisywał. Już za Xaviego wyglądał świetnie w ostatnim sezonie.

konto usunięte

0

@kanver_ Ty tak serio? :P

0

@Damiain Oczywiście. Moim zdaniem forma Raphinhi to tylko i wyłącznie zasługa jego własnej determinacji.

0

@kanver_ no nie, aż tak to nie

Było lepiej ale nie tak

konto usunięte

0

@kanver_ to twoim zdaniem dlaczego ta determinacja przyszła dopiero teraz?miał wystarczająco dużo czasu wcześniej

0

@Damiain No i wcześniej też grał świetnie. O co ci chodzi?

konto usunięte

0

@kanver_ o to, że to nieprawda. Ten sezon a poprzedni to przepaść.

0

@Damiain To, że teraz gra genialnie, nie znaczy że w poprzednim sezonie nie grał świetnie.

konto usunięte

0

@kanver_ dla mnie genialnie to grał Messi :) Rapha miewa genialne mecze. Poza nimi jest świetny, czasem po prostu dobry. Genialny poziom dla mnie definiuje stabilność formy jak u np. Messiego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?