La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

konto usunięte

2

Twarze Partii Republikańskiej kiedyś:
Ronald Reagan, George H. W. Bush

Twarze Partii Republikańskiej teraz:
Donald Trump, J. D. Vance

??

No ale w sumie podobnie jest u Demokratów, kiedyś Clinton czy Al Gore a teraz "Kamala Harris".

1

@MesQueUnClub96 Zjazd niesamowity. Reagan w małym palcu miał więcej klasy, niż tych dwóch razem wziętych.

0

@MesQueUnClub96 Dlatego że czasy się zmieniły Dodisławie.Obecnie rządzi populizm i skrajności.Reagan, mimo iż wcześniej był aktorem to w polityce przed prezydenturą był bardziej obyty niż Trump.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Bush i Clinton też byli nieźli. Mieli fartam że nie żyli w erze socjalmediów bo bullshitu tam było niesamowicie.

konto usunięte

0

@koziar Clinton chyba bardziej, ale to zupełnie inna skala

0

@koziar W jakim sensie bullshitu?

konto usunięte

0

@Barcanajlepszyteam Poczytaj sobie o niejakiej Monice Lewinsky.

0

@MesQueUnClub96 W przypadku Clintona wiadomo od dawna, że kochanek, to on miał sporo. A afera z Monicą zdefiniowała jego prezydenturę. Bardziej się zastanawiam jaki bullshit miał na myśli kolega, w przypadku Busha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?