- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
2
Twarze Partii Republikańskiej kiedyś:
Ronald Reagan, George H. W. Bush
Twarze Partii Republikańskiej teraz:
Donald Trump, J. D. Vance
??
No ale w sumie podobnie jest u Demokratów, kiedyś Clinton czy Al Gore a teraz "Kamala Harris".
1
@MesQueUnClub96 Zjazd niesamowity. Reagan w małym palcu miał więcej klasy, niż tych dwóch razem wziętych.
0
@MesQueUnClub96 Dlatego że czasy się zmieniły Dodisławie.Obecnie rządzi populizm i skrajności.Reagan, mimo iż wcześniej był aktorem to w polityce przed prezydenturą był bardziej obyty niż Trump.
0
@MesQueUnClub96 Bush i Clinton też byli nieźli. Mieli fartam że nie żyli w erze socjalmediów bo bullshitu tam było niesamowicie.
0
@koziar Clinton chyba bardziej, ale to zupełnie inna skala
0
@koziar W jakim sensie bullshitu?
0
@Barcanajlepszyteam Poczytaj sobie o niejakiej Monice Lewinsky.
0
@MesQueUnClub96 W przypadku Clintona wiadomo od dawna, że kochanek, to on miał sporo. A afera z Monicą zdefiniowała jego prezydenturę. Bardziej się zastanawiam jaki bullshit miał na myśli kolega, w przypadku Busha.