La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

0

Ehh, szkoda, że Roque odszedł w momencie, w którym Betis zyskał topową drugą linię.
Męczył się chłopak ponad poł sezonu mając za plecami zawodników co najwyżej na poziomie dołu tabeli, a jak wrócił Isco i przyszedł Antony to Roque przestał grać..

0

@4Fabregas4 ehhh, przyznałbym rację, ale każdy wie, że to takie tłumaczenie sobie rzeczywistosci, ktora zweryfikowała, że vitor nie jest nawet w 1/4 tak dobrym pilkarzem jak znienawidzony przez cb lewandowski

1

@4Fabregas4 Sam nie przestał grać, tylko była to decyzja trenera, zapewne poparta jakimiś racjonalnymi argumentami, ale jak widać, ty jesteś lepszym trenerem niż Pellegrini i pewnie w ostatnich 3 meczach zdobyłbyś Betisem komplet punktów, a nie tylko 9

Komentarz usunięty

0

@addept Gdyby był trenerem Barcy to by Lewego nie przyspawał do ławki, ale do trybun

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?