- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
2
@mekston Średni ten mecz Salt Lake City na Seattle.Chociaż te światło-cienie na stadionie nawet spoko.
1
@FcPortoFan1999 rozkręci się
I mamy już bramkę samobójczą
1
@mekston To w Ameryce nie wiedzą że strzela się do bramki przeciwników a nie do własnej?
1
@FcPortoFan1999 W Ameryce musi być show.
0
@FcPortoFan1999 jak oceniasz Seattle w kontekście walki o klubowe mistrzostwa swiata?
1/2 przynajmniej?
1
@Adran360 Tylko takie show jest troszkę sztuczne.Nabijanie bramek aby nie było lornetki w taki sposób jest pójściem na łatwiznę. @mekston Poczekam do czerwca z ocenami.Na trzy miesiące do przodu wolę nie wyrokować.
0
@FcPortoFan1999 oni się przestraszyli ze juz weszla zasada ze przy 0-0 jest 0 pkt i dlatego żeby podkrecic atmosfere jedna musiala wpaść
0
@mekston Czyli poszli na sztuczne show.Ludzie nie chcą 0-0? To takie czerwone flagi mogą występować.
1
@FcPortoFan1999 ludzie może chcą ale zespoły bały się tego wyniku po słowachPique
0
@FcPortoFan1999 "Ludzie nie chcą 0-0" Jasne, że nie chcą. Jakby ode mnie zależało to usunąłbym remisy w ligach i kazałbym grać karne . Drużyna co wygrywa 11- 2pkt a przegrywająca 1pkt.
Wygrane powyżej 4,5goli-4pkt a w pucharach bezpośredni awans, bez konieczności rewanżu.
Takie luźne propozycje reform piłkarskich.
1
@Adran360 Nie podoba mi się tak zmiana.Niech zostanie jak jest. @mekston Pique, to niech się zajmie swoją ligą.Ja Jestem na nie jeśli chodzi o ruszanie wyniku.
1
@FcPortoFan1999 Ty lubisz 0-0 to wiadomo, że ci się nie podoba :D.
1
@Adran360 @FcPortoFan1999 tak realistycznie to duze ryzyko manipulacji by było - typu wlasnie niektore ekipy zgadzalyby (nawet nieformalnie) sie zeby strzelic sobie po bramce a potem to wyjasnimy ale jak sie utrzyma to w najgorszym razie po punkcie
1
@Adran360 Dlatego nie dla takich zmian. @mekston I po co psuć futbol?
0
@FcPortoFan1999 Coś co dla cb jest psuciem futbolu dla innych może być zwiększeniem jego atrakcyjności.
1
@Adran360 Najlepiej żadnych zmian.Może wyjść jak z ligą fraudów.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie o to chodzi :) Ty jesteś anty a większość opinii jest na +.
0
@Adran360 Większość jest na minus.
0
@FcPortoFan1999 Widziałem debatęc+ , programy w ksach ,meczykach , głosowania w sondach ,śledziłem ramblę i zdecydowanej większości się podobało. Wkurzały się futbolowe konserwy i ci co nie rozumieli albo nie chcieli się wysilić, aby zrozumieć zmiany.
0
@FcPortoFan1999 co ja czytam, az mi sie na sercu cieplo zrobilo. Oskar oglada MLS, no teraz nie ma odwrotu, zostajesz z nami do konca sezonu
0
@Lanosss Jest bo oglądałem krótko ten mecz. @Adran360 Szczerze? Nie obchodzą mnie takie ankiety.Po jednym sezonie zwłaszcza.Na dłuższą metę ludziom zacznie się to nudzić.