La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

2

Jakby mi ktoś powiedział po czerwonej kartce, że przed rewanżem naszym jedynym zmartwieniem będzie niedostępność Cubarsiego to bym nie uwierzył. Spodziewałem się w najlepszym wypadku remisu lub jednobramkowej porażki. A miałem nawet obawy, że możemy przegrać z 3:0...

Tymczasem drużyna zareagowała perfekcyjnie. Idealna równowaga między defensywą i ofensywą. Benfica musi bardzo żałować, że nie wykorzystali takiej szansy grania prawie 70 minut w przewadze na własnym boisku.

3

@KamQiX Ja podejrzewałem że przy naszym ofensywnym trio możemy coś wpakować. Zresztą Benfica z przodu nie miała kim straszyć. Raczej Benfica nie miała planu że w meczu z nami będzie musiała coś pokazać z ataku pozycyjnego.

1

@Criss18Barca mimo wszystko, 28 strzałów Benfici i 8 celnych. To też nie jest tak, że nie miała kim straszyć bo tylko dzięki perfekcyjnemu występowi Szczęsnego nie straciliśmy bramki w tym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?