La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1186 Culés

1

Xavi mówi o powrocie do trenerki i chęci do wygrania Euro i Mundialu, a w Polskiej reprezentacji słabo się dzieje i zastanawiamy się nad przyszłością Probierza.

Tak tylko podsuwam pomysł

1

@Piotrek1993 Xavi woli raczej silne zespoły.Reprezentacja Polski do takich nie należy.Probierzówka też nie chce sam z siebie odchodzić.

2

@FcPortoFan1999 Ale silne zespoły wolą raczej silnych trenerów, a Xavi do takich nie należy :D

1

@FcPortoFan1999 Ale jak sobie można zbudować renomę jak się weźmie taką Polskę i wygra mundial, powinien to poważnie rozważyć moim zdaniem.

Plus oglądanie Puszczy Niepołomice z jakąś Termalicą Bruk-Bet Nieciecza w chłodny, deszczowy dzień.
Dlaczego miałby czemuś takiemu odmówić?

0

@MesQueUnClub_87 I dlatego od maja 2024 jest bezrobotny. @Piotrek1993 Ja bym taką ofertę przyjął bez wahania ale nie mam żelu na głowie i nie Jestem Xavim.Generał Xavi, nie przyjąłby takiej oferty.Zwłaszcza za obecnego prezesa związku.

0

@FcPortoFan1999 Albo obniży oczekiwania albo jeszcze posiedzi na tym bezrpbociu.

0

@MesQueUnClub_87 Kłopot w tym że jego oczekiwania finansowe są trudne do spełnienia dla średnich zespołów.A co dopiero dla reprezentacji Polski?

0

@FcPortoFan1999 Ale ja to nawet nie mówię w kontekście Reprezentacji Polski bo to jest oczywiste, że on by nie podjął tego zespołu. Poza tym PZPN zawsze chce dupę szkłem utrzeć i nie przeznaczyliby takiej kasy na niego. Musi obniżyć oczekiwania finansowe względem klubów jeśli chce prowadzić jakiś przyzwoity klub w Europie, a jak nie to mu zostaje pustynia. Tam mu dadzą tyle ile będzie chciał, ale za prowadzenie Al Ittihad Club, więc musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy priorytetem są duże pieniądze czy rozwój kariery.

0

@MesQueUnClub_87 Dlatego kilka dni temu pisałem o jednym takim klubie które dla niego pasuje jak ulał-Manchester United.

1

@FcPortoFan1999 Nie sądzę by go chcieli. Ten Hag zanim tam trafił zrobił znakomitą robotę z klubem średniej półki, który zawiózł do 1/2 LM + wyniki w lidze. Mieli podstawy by mieć wobec niego pozytywne oczekiwania.

0

@MesQueUnClub_87 To jak Oni go nie zechcą to cóż...Generał też nie obejmie byle jakiego klubu typu Sevilla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?