La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1133 Culés

47

Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można być tak potwornym egoistą. "Grać, bo ja na stadionie jestem" albo "Chcę oglądać mecz". Co tam śmierć człowieka. Dramat, że niektórzy nie widzą niczego poza własnym czubkiem nosa.

Za wyjątkowy brak empatii powinien być dożywotni ban.

1

@NeroTFP1 to niestety jest duży problem całego świata - ile to razy w danej sytuacji jakby postawić się po drugiej stronie / w sensie spróbować ocenić sytuację z perspektywy drugiej strony a mam wrażenie, że tak mało ludzi tak robi

2

@NeroTFP1 Z jednej strony masz rację, ale ten brak empatii jest też dla mnie zrozumiały. Dla zwykłego kibica śmierć lekarza klubowego znaczy tyle, co... zeszły roczny śnieg. Bolesne, ale taka prawda. No nie mieli z nim przecież żadnej więzi, więc jego śmierć jest im po prostu obojętna.

2

@Danny Gaucho Tak, ale mogą zrozumieć, że piłkarze Barcelony mieli z nim kontakt i może nawet jakąś więź. To naprawdę nie jest trudne.

0

@NeroTFP1 znieczulica ludzi jest przerażająca niestety

0

@Barcanajlepszyteam Tak i dlatego piłkarze przecież nie grają meczu :). Mówimy stricte z perspektywy kibica.

0

@Danny Gaucho Tylko, że ludzie którzy piszą komentarze typu ,,ale jaja, nigdy nie odwoływali meczu w takiej sytuacji" nie rozumieją, co mogą czuć piłkarze. Właśnie tutaj wychodzi całkowity brak empatii.

1

@Barcanajlepszyteam A to wiadomo, że odklejka ^ ^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?