La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

8



Zawsze śmieszy, jak najgłośniej szczekają mający w swoim portfolio podobne działania.
Osiem lat temu Budka na łamach niemieckiego "Die Zeit" wzywał UE do postawienia rządowi PiS ultimatum.

0

@Ojciec5tkidzieci wszyscy politycy to hipokryci.

3

@Bobo25 Krzychem Kolumbem nie zostaniesz.Ameryki nie odkryłeś.

2

@Ojciec5tkidzieci Różnica jest taka, że my jesteśmy częścią UE, a sądy europejskie to nasze sądy. Natomiast co do USA - 51 stanem (jeszcze) nie zostaliśmy. To dla nas sojusznik, ale podmiot zewnętrzny.

0

@Aragorn33 Różnicy nie ma żadnej, jeśli chodzi o powody. I Budka, jak i ci z PiSu, którzy teraz piszą codziennie o wielkim MEGA po prostu robią to tylko i wyłącznie dla własnych korzyści.

1

@Ojciec5tkidzieci częściowo tak, częściowo nie. Jeżeli chodzi o kwestie praworządności to znasz moje zdanie - to co robił PiS było dewastujące dla kraju i instytucje UE były właściwym adresatem skarg na łamanie zasad, na które się wspólnie umówiliśmy, wstępując do UE oraz podpisując późniejsze umowy/akty prawne.
Podobnie dzisiaj konsultowanie przez Bodnara planowanych zmian w sądownictwie z Komisją Wenecką nie uważam za "donoszenie na Polskę" tylko słuszne konsultacje z ciałem międzynarodowym, które jest także naszą instytucją.

0

@Ojciec5tkidzieci chyba nie jest to coś do porównania. Pis po to, aby być bezkarnym na 2 lat wstrzymał kpo.Za to powinni na 15 lat powinni siedzieć. Dziś kpo wplywa na wzrosy gospodarczy ktore jest jedno z największych europyMorawiecki z Ziobro tak naprawdę.Cel jest interes partii.Koszt podatnika jest wysoki będzie za drogi prąd przez to długi płacić.
Prawda jest że pus jest ta zdeprawowany że Pawłowicz chodź wie o czym mówi że łamie ko stytucje i jest bardzo źle ale taka jest wola parti.Partyjniactwo na poziomie ekstremalny..Zniszcze Polskę prawo byle by moja partia miała zysk........z Polską.


https://www.rp.pl/polityka/art2268401-pawlowicz-poparla-opozycje-zaglosuje-za-z-powodu-umowy

Porównywanie pisu z kim kolwiek to nie porozumienie.....

0

@Aragorn33 jakaś paranoja przedstawiając komisję wenecka nazywając donoszeniem.:))
Komisja Wenecka jest ciałem doradczym na rzecz szerzenia demokracji.Kazde państwo demokratyczne desygnuje 3 prawników nie ma to nic wspólnego z ue.Klientami są rządy organizacje typu ue itp...Jeśli ktoś ma czyste intencje to korzysta z komisji zweneckiej aby te prawo było demokratyczne.Natomiast pelzające autokracji zawsze będą miały z komisja Wenedzką problem.Bo opinie będą przeszkadzały w skoku na kasę i władzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?