La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1315 Culés

1

Ser serce rośnie oglądając, jak to się wszystko w ciągu dwóch lat odwróciło. Od jakiejś Ligi Europy i nie wychodzenie z grupy w LM do dominacji w fazie grupowej nowego formatu, a w 1/8 ustawienie sobie meczu pierwszej połowie i trybu ekonomicznego w drugiej. Nawet w drugiej połowie cały czas rondel mi się uśmiechał patrząc na tę dominację. Perfekcyjnie rozegrany mecz.

0

@axegrinder Mimo wszystko to tylko Benfica - półka niżej niz Liverpool, PSG, Real, City(no moze nie z tego sezonu) itp itp
Oczywiście jest dobrze, ale póki co ten spacerek był spodziewany, zobaczymy dalej

0

@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu, ale o całej tegorocznej edycji LM. Porównaj sobie dwa lata temu w dwumeczu 0:5 z Bayernem, w tym sezonie 4:1 w jednym meczu. Po takim dołku który mieliśmy jeszcze dwa lata temu, to według mnie progres jest imponujący.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?