La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1869 Culés

0

Czy Waszym zdaniem Dembele ma szansę na Złota Piłkę?

1

@betonito Jeśli wygrają LM to tak

konto usunięte

13

@betonito Szanse ma, ale o wygranie będzie trudno. Musieli by wygrać LM, a on prezentować taki poziom do końca. Jak czytam argumenty typu "nie wygra ZP, bo jest dzbanem" to oczy krwawią

3

@betonito Jak Dembele wygra ZP to znaczy, że i dla naszego Rekinka jest jeszcze szansa.

4

@LambiPL W dodatku tryplet ekipy z Paryża najprawdopodobniej, by to był, zawodnik z Francji i gala we Francji, dostanie i to ogromną różnicą głosów

0

@Eklerek mamy jakieś zmienne za ZP?

0

@Eklerek Dlaczego tak wiele osób zawsze używa tego bzdurnego argumentu o tym, że gala we Francji i zawodnik z Francji. Ma to marginalne znaczenie, bo liczą się głosy dziennikarzy z całego świata a nie tylko tych z Francji xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?