La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

Haha co to za jaja :D
Arsenal vs PSV XDDD
Na jedynce, to już kurwa lepiej grzybobranie mogli zapodać, większe emocje by były...

konto usunięte

0

@LeoMessiiBarcaPepa rozumiesz,że tvp nie ma nic do gadania do do wyboru spotkań dostają to co im c+ da i było wiadomo przed pierwszym meczem jaki mecz puszczą,nikt nie przypuszczał,że psv to takie lamusy i dostaną 7 u siebie

0

@LeoMessiiBarcaPepa TVP podobno nie ma nic do gadania, jeśli chodzi o wybór meczów.

0

@adamek20151 Aaa no to zwracam honor haha

1

@LeoMessiiBarcaPepa tvp nie wybiera sobie meczów . Może pokazać tylko te mniej prestiżowe. Konkurencja ma prawo do tych najlepszych

0


@LeoMessiiBarcaPepa
@daniel32778
@KibicBarcy84

TVP wybiera jako 2, bo nie chciało zapłacić więcej za 1 wybór, więc ten najlepszy mecz zawsze przypada konkurencji. Uznali, że w nowym formacie LM dobrych meczów będzie tak dużo, że zawsze coś fajnego będzie do pokazania.. no i się przeliczyli.
Tutaj zapewne wybierali już przed pierwszymi meczami i z tego co im zostało to w zasadzie na tamten moment nie był zły wybór, bo kto się spodziewał, że rywalizacja w tej parze rozstrzygnie się już w 1 meczu..

0

@LeoMessiiBarcaPepa tvp ma taką umowę z C+ że mogą wybierać tylko mecze drugiego sortu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?