La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

0

Po pierwszych powtórkach nikt nie pomyślał o jakimkolwiek błędzie i...nagle ludzie z VARu zaczęli drobiazgowo oglądać tę sytuację i wyszukali technologię NASA, żeby wychwycić dwa kontakty?
Skoro są pewni takiej decyzji, to czekamy na 100% dowód (a nie domysły, bo trajektoria piłki im nie odpowiada), a nie jak powiedział ten sędzia w C+, że on na podstawie lotu piłki już wie, że były dwa dotknięcia :)

I brawo Baszczyński :)

6

@norbi77 naprawdę jestem pełen podziwu dla tego sędziego na Varze, że on to wypatrzył, to chyba najbardziej kompetentny sędzia na świecie, że jest wstanie coś takiego zobaczyć, ba obejrzeć 10 powtórek, bo tylko na jakiejś kamerze widać to dotknięcie.

0

@D10SLEO
No właśnie i musiał wiedzieć czego szukać, bo kto by się domyśłił, skoro strzał był płynny?
Rozumie, jakby lobik był po kontakcie. OK, ale tutaj?

1

@norbi77 jak są czujki piłki to nie musi oglądać 10x powtórek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?