- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
0
Wszyscy się tutaj emocjonują, czy dotknął piłkę dwa razy, czy nie. A ja się pytam dlaczego nie mógł dotknąć piłki dwa razy?? Jaki przepis zabrania dotknąć piłkę dwa razy??
0
@Edgemoon no przepis o karnych? Ma to być jednokrotny kontakt z piłką (strzał na bramkę)
1
@Edgemoon Z tego co pamiętam zasady - to nie może dotknąć piłki nawet wtedy, gdy odbije się od słupka czy poprzeczki bez dotknięcia bramkarza to też nie może piłki dobić bo będzie przekroczenie przepisów.
0
@Edgemoon czyli w Twoim rozumieniu może sobie podprowadzić piłkę bliżej bramkarza (sam na sam), skoro może dotknąć piłkę dwa razy? Bo 2 razy lekko, czy raz mocno raz lekko, czy w ogóle nie można?
0
@Wierzbin to pomysł że trudno oddać strzał tylko z jednym dotknięciem , wszystko zależy od analizowanej dokładności , biorąc pod uwagę ugięcie buta, stopy , piłki, to przy uderzeniu jest więcej niż jedno dotknięcie , miejsce styku , które następują po sobie
0
@Edgemoon Przepisy gry w piłkę nożną tego zabraniają, tak jak Ci tu koledzy piszą - po oddaniu strzału możesz ponownie dotknąć piłki jeśli kontakt zaliczy inny zawodnik dlatego karne strzelone w słupek/poprzeczkę nie można dobijać. Jakby nie było takiego przepisu to by sobie zawodnicy podtaczali piłeczkę na 2-3 metry bliżej i drugim dotknięciem oddawali strzał.
0
@Edgemoon gol to gol, nosem mógł go strzelić. Wtedy byśmy się zastanawiali czy pilka dotknęła drugiej dziurki.