La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

0

Mocno zadziwiająca infotmacja się pojawiła, że w Indian Wells padł rekord frekwencji, 504 tysiące ponad fanów odwiedziło korty, wcześniej najwieksza frekwencja wynosiła ponad 493 tysiące. Dziwi mnie to z tego względu, że w finale u Panów grali niezbyt popularni zawodnicy, Djokovic odpadł po chwili, a Nadala już nie ma. Panie bardziej oczekiwania spełniły, a już na pewno Andreeva na punkcie której ludzie szaleją, no i faworytki jak Świątek, czy Sabalenka też nie zawiodły.

3

@Eklerek ale jak to, przecież tenis umiera;

2

@takisobiektos Ta każdy z każdym teraz może wygrać, a najgorsi są Ci Włosi...:D Jak ktoś nie potrafi się pogodzić z naturalnymi kolejami rzeczy, procesem starzenia ulubionego zawodnika, to nigdy nie powinien się zabierać za ogladanie tego sportu

1

@Eklerek Zdecydowanie Włosi odpowiadają za wszystko co złe w tenisie :D

2

@takisobiektos ciekawe kiedy będzie kolejna śmierć tenisa w Miami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?