La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

3



Club Leon został usunięty z KMŚ po niespełnieniu wymogów dotyczących własności wielu klubów. Więc jest jedno wolne miejsce w turnieju.

1

@blakkudium Oho brzmi jak plan :P

6

@blakkudium
Piłkarze Jagielloni właśnie się pakują.

1

@blakkudium no nie… liczyłem że James Rodriguez pogra. Kto wskakuje? Z Europy czy ze strefy amerykańskiej?

2

@adi7adi8



No nie zdziwię się, jakby The Szwagers się zakręcili koło tego miejsca. 50 mln € za sam udział.

2

@escarabajo Nie mam pojęcia, ale mają ogłosić zastępstwo wkrótce.

2

@blakkudium pewnie ktos z Concacaf powinien w tej sytuacji

5

@mekston Na logikę, taka powinna być kolej rzeczy, ale pamiętaj, że FIFA to FIFA. Live/Barca/Milan pewnie więcej kapuchy zarobią dla FIFY niż ktoś z Concacaf.

1

@blakkudium Barca to bylby gruby boost marketingowy

1

@blakkudium ale to byłby fart jakby nas wzięli xd, bardzo wątpię ale szansa jest (:
Mocno by to finansowo pomogło

0

@mekston Dlatego mam przeczucie, że FIFA rozważa udział Barcy z tego względu.

1

@BORO_12 Hmm, szansa pewnie jest i to dość spora ze względu na marketing Barcy, co podkreślił @mekston wyżej.

0

@blakkudium imo bez szans że wezmą kogoś z Europy. Każdy region dostał swoją pulę miejsc i pewnie wezmą kogoś z Ameryki północnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?