La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

0

Max ma bolid który widać, że nie jest najszybszy, ale jest w top 3 czyżby znów sytuacja gdzie solidnie punktując wyrwie majstra?

0

@Dieselzor wygląda, że nawet nie jest drugi najszybszy - kto wie czy nie jest na poziomie Mercedesa.

Raczej baaardzo mało prawdopodobne, bo jednak w 2023 były te pierwsze 5 wyścigów gdzie Max miał ten najszybszy bolid i zrobił z niego użytek 4x wygrywając. Plus wtedy Mclaren nie był drugi.

Red Bull też widzimy, że bardzo mocno żre opony

0

@Dieselzor W poprzednim sezonie Verstappen mial zdecydowanie najszybszy bolid w pierwszej czesci sezonu, nie róbcie z niego cudotwórcy xD Pokazał klasę w drugiej części sezonu, ale bez przesady

1

@Eklerek miał najszybszy bolid do Miami - wiec raczej przez 1/4 sezonu

1

@mekston Tak czy inaczej w tym sezonie o tytule może pomarzyć jeśli Redbull nie będzie w stanie zbliżyć się do McLarena

1

@Eklerek tutaj sie zgadzam, z czegos takiego nawet Max nie wyczaruje tytulu.

Wydaje sie ze nawet wiecej potencjalu moze miec bolid Ferrari do rozwoju

0

@mekston Jakby Lewis w Ferrari zrobil tytuł, nie chce nawet myśleć co by we Włoszech sie działo, pomnik obok Senny xD

0

@Eklerek kto wie może zrobi, ale jednak na teraz Mclaren jest szybszy

Ale jeśli 2026 to Ferrari zrobi najlepszą jednostkę to będzie miał szansę

0

@Eklerek nie miałem na myśli poprzedniego sezonu a tęgo kiedy walczył z Hamiltonem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?