- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 751 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 751 Culés
3
Od dwóch dni widze inbe o ten post. W kwestiach mieszkalnictwa jestem lewakiem. Przeciwko flipoerom, patodeweloperom, wysokim cenom mieszkań, ale nie uznaje "mieszkanie prawem, nie towarem" i niektórzy naprawdę już przesadzają. Tu np. po jednej fotce odgadli, że dom ciężki do dogrzania, że do ocieplenia, że pewnie wilgoć i że to wyp...o daleko od pracy w wiekszym mieście. Mam wrażenie, że masa wiary żyje w bańce i z jednej strony narzekają na drogie mieszkania, a z drugiej gardzą domem gdzieś na prowincji za niezle pieniądze. Chcą mieć wszystko - tanie mieszkanie, blisko do pracy i wszystko pod nosem. Albo rybki albo akwarium, bo serio nie wszyscy mlodzi mogą sobie na takie coś pozwolić i trzeba się z tym pogodzić. Sam mieszkam w mniejszej miejscowości i dojeżdżam 40 minut, czasem narzekam, ale nie będę o to płakał ciągle. Zmierzamy do tego, że wielkie miasta będą jeszcze większe, będą strutymi molochami, a nieco mniejsze wymrą i to też nie jest dobre.
0
@BorzyKrzys no nikt nie wie jaki ten dom jest w środku i co potrzeba tam zrobić/wymienić, to fakt. Natomiast bywałem i myślę, że wielu z nas też bywało w takich domach, zimno w środku, urządzony w bardzo starym stylu, w jakimś pokoju grzyb w rogu ściany, na balkonie pordzewiałe pręty + zgniłe drewno/zwykła papa położona.
Do tego dla niektórych dojazd do miasta 40 minut to nie jest hop siup, pizzy w sobotę do meczu też se nie zamówisz tak o.
Szczerze to się nie dziwię, że taka duża niechęć, nie mówię że ten dom taki jest, ale po prostu rozumiem obawy.
0
@BorzyKrzys@BorzyKrzys ciekawe czy uda się koalicji rządzącej przepchnąć tą ustawę o Reitach nad którą pracują. Jeżeli tak to jeszcze bardziej pogłębi kryzys na rynku nieruchomości poprzez zmniejszenie szans na kupno własnego m przez młodych ludzi...