- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 770 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 770 Culés
12
Messi wydaje się robić postępy!
Leo Messi wziął udział w całej rozgrzewce Interu Miami podczas pierwszych 15 minut treningu, który był otwarty dla mediów z rana.
Potencjalny promyk nadziei, że będzie mógł zagrać w sobotę. [FrancoPanizo]
Niech na weekend dostanie parę minut a później na LA na ostro wjeżdża;-)
A co do Franco Panizo to dziennikarz mocno związany z Interem Miami. ;-)
@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@Lionel_Messi10 tak czułem, się ma nosa :D
0
@Lanosss Tylko że Leo coś z udem dalej ma, bo mu po rozgrzewce owijali bandazem na resztę treningu, kij wie o co chodzi :-(
2
@Lionel_Messi10 @Lanosss spokojnie, jeszcze sie okaze z LA na lawce usiadzie
Tego jest za duzo za czesto
Tak naprawde to dopiero start sezonu a tych spotkan wcale nie bedzie mniej
0
@mekston Mozliwe, z Phila dostanie jakies minuty ale nie liczcie ze połowę, max z 20min zobaczyć jak sobie radzi i z LA ewentualnie rozegra od początku jak wszystko będzie git ;-)
1
@Lionel_Messi10 jak nie zagra minut z Phily to z LA pewnie na lawce usiadzie jesli w ogole
0
@mekston Jak z Phily nie zagra w ogóle to z LA max połowę dostanie albo tak jak piszesz w ogóle nie zagra.
Trzeba czekać na Szefito konferencje wtedy więcej sie dowiemy. ;-)