La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

0

No to Rapha i tak nie pogra jutro, caly mecz w nogach.
Araujo też bez sensu na ławce cały mecz, mógł wracać

1

@LukaszFan a skąd miał wiedzieć, że przesiedzi cały mecz na ławce?
Poza tym, mają jakiś specjalny samolot podstawiony, więc akurat Araujo może zagrać jutro.

0

@mrboom Araujo po wycieczce do Boliwii na taką wysokość ma jutro zagrać? Odważnie

2

@Eklerek będzie dzisiaj w Barcelonie
Cubarsi i Inigo z urazami, ktoś grać musi.

0

@mrboom No Araujo nie mógł wiedzieć i to nie jest zarzut do niego
Jednak trener skoro wiedział, ze wpuści go najwyżej w razie kontuzji któregoś ze stoperów już mógł "zaryzykować" i go zwolnić z kadry, przecież nie sam Araujo tam był na ławce.
A skoro wyszedł w podstawie bez Ronalda to widocznie nie obawiał się przeciwnika aż tak bardzo :D

Gdyby serio potrzebował go na boisku to bym zrozumiał, ale cały mecz na ławie to nie pomógł ani Urugwajowi ani nie pomoże nam

1

@LukaszFan zostawił sobie furtkę bezpieczeństwa, możemy się cieszyć, że przesiedział tylko na ławce, a wraca prywatnymi samolotami, w komforcie. Już też nie ma co dramatyzować, nie leci Rayanerem i czeka na odprawy, bagaże ;D
Dzik da radę!

0

@Eklerek Wycieczka to nie mecz. Zagra Araujo i Garcia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?