La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

2

ma ktoś sprawdzony jakiś lek/suplement (niesteroidowy) na katar alergiczny?

0

@mmaciass ja przez dwa miesiące w roku biorę zyrtec. Ktoś zaraz napisze, że to stara generacja, ale tylko on na mnie działa.

1

@Safrani no Zyrtec znam właśnie i chyba coś takiego wrzucę. Pojutrze do Barcelony a noś zawalony i cieknący katar masakra.. W poniedziałek jakieś dziwne osłabienie miałem, może i nawet to była gorączka, spałem 12h i na drugi dzień nówka. To chyba jakiś objaw alergi dziwny :/ masakra

1

@mmaciass możesz spróbować ewentualnie bilastynę wziąć, bo to nowe. Na mnie działało jakiś tydzień xd

1

@Safrani na mnie też tylko zyrtec działa, a żeby było śmieszniej, inne leki antyalergiczne też mnie uczulają xd

1

@July_6_BcN zyrtec to cetyryzyna a ta jest też w innych markach jej np allertec
A już bierzecie???

1

@mmaciass No właśnie ja chyba teraz mam pod nazwą alertec, zawsze mówię w aptece że „coś jak zyrtec”.
Ja biorę właściwie cały rok, bo mam też pokarmówkę, ale z pylenia to już tak styczeń/luty pyli leszczyna, która mnie uczula. W tym roku objawiła się też olsza/topola. Najgorsza dla mnie jest brzoza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?