- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
1
Wraca poważna piłka nożna czyli Ekstraklasa.Probierzówka była miłą odskocznią, no ale ta liga i jej ciekawość/zaciętość to coś za czym tęskniłem od 2 tygodni.Gra o tron, rostrzygnie się najpewniej między 3 ekipami.I dobre jest jedno-nikt nie ma żadnej autostrady do mistrzostwa.Walka o spadek-również twarda, zaciekła i bezwzględna.Jakoś nie będę zdziwiony jeśli Śląsk Wrocław uratuje się w tym sezonie Ekstraklasy. @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 Dzień dobry dla kolegi. Z dwojga złego dzisiaj za Szczecinem, niech się wykażą przed nowym właścicielem
0
@Lanosss To najpewniej taki przedsmak przed ich spotkaniem 2 maja na Narodowym.
0
@FcPortoFan1999 tez tak uważam. Feio mi sie z konferencji wczorajszej dzisiaj objawił, jego kontrakt jest do konca roku(myslaem, ze dluzej, nie sprawdzalem wczesniej). Co by sie nie dzialo, dadzą mu dokonczyc sezon, Żewłak poszuka kogos innego. Zatrudnienie Michała to plan na normalnosc i troche kultury w tym klubie
0
@Lanosss Vukovic i jego powrót to jedno.Ale ciekaw w sumie bym był gdyby trenerem Legii został były Benfikowiec-czyli Roger Schmidt.Jego pierwszy sezon był wielki w tym klubie...drugi i początek trzeciego to już była porażka.
0
@FcPortoFan1999 z tym, ze objęcie posady dla Schmidta to bylby duzy krok wstecz w jego karierze, wątpie ze bierze to pod uwage. Za to Vuko to chyba zawsze będzie mial drzwi w Legii otwarte
0
@Lanosss Czyżby miał tzw. DNA Legii?
0
@FcPortoFan1999 na pewno ma cos czego aktualni zawodnicy Legii nie mają, jego jako zawodnika dało sie lubiec. DNA natomiast nie posiada pan 'umre za Legie' :D
0
@Lanosss Jakby to powiedzieć.Pan "umrę za Legię" w tej sytuacji jeśli nic nie wygra to ma dość mierne szanse na pozostanie w klubie.Zmieniam zdanie sprzed 2 dni.
0
@FcPortoFan1999 ja sie upieram, ze nawet jak puchar polski wygrają to kontrakt nie zostanie przedluzony. Feio to za duzy smrodziarz jest i szczerze wątpie, ze jesszcze jakis klub sie na niego nabierze, chyba ze z zaplecza. Szkoda naszych nerwów, kibiców piłki. Podobne emocje budzi we mnie pan Misio Yogi
0
@Lanosss Może do Piasta Feio pójdzie pracować?
0
@FcPortoFan1999 na pewno czeka nas duzo zmian na koniec sezonu, bedzie ciekawie
0
@Lanosss Tylko najpierw kto zgarnie mistrzostwo z tych trzech drużyn? masz jakiś typ?
1
@FcPortoFan1999 cos mi sie wydaje, ze Leszek odpadnie najszybciej. Jezeli nie poradzą sobie ze Śląskiem w weekend to mozna ich juz skreslic. Raków Jaga do ostatniej kolejki i czeka ich mecz bezposredni
0
@Lanosss Czyli Lech będzie największym rozczarowaniem sezonu według Ciebie...a według mnie mistrzem Polski.Zobaczymy kto będzie bliżej.Przynajmniej w tym sezonie jest mniej kandydatów do mistrza niż rok temu w analogicznej sytuacji.
0
@FcPortoFan1999 chcialbym Lecha oczywiscie, ale te ich potkniecia jak z Lechią, Puszczą... pokazują, ze druzyna jest dalej nieregularna
0
@Lanosss Patrząc w przyszłość to właśnie Lech mnie najbardziej niepokoi przed europejskimi pucharami.Mam pewne obawy że Oni mogą szybko odpaść z np. ligi konferencji.