La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

2

Norwegia - główny trener
Austria - jeden z asystentów lub szkolenie młodzieży
Polska - kadra juniorów/Kadra B

Aktualne oferty jakie ma TT. Z tym, że hdkby został u nas to jego wynagrodzenie się nie zmieni.

0

@Criss18Barca oby został u nas. Ja wiem, że to jak plaskacz w mordę, ale niech zajmie się juniorami i kadrą B.

1

@VegetaPolska I Małysz za rok go zwolni, bo młodzi się nie wybili w ciągu jednego roku :D

1

@VegetaPolska Wiadomo, że w dużej mierze pójdzie o pieniądze ale w takiej sytuacji jest tak jakby degradacja więc zdziwi mnie bardzo jeśli zostanie u nas, a nie przyjmie oferty Norwegii aczkolwiek tak jak mówiłem, zależy wszystko zapewne od pieniędzy jakie dostanie w innych reprezentacjach.

Ja widziałbym to w ten sposób - jeśli udałoby się porozumieć z Thurnbichlerem i ostatecznie by został, dałbym mu młodszych do jego kadry i za 2-3 lata jeśli rozwój byłby prawidłowy właśnie z nimi awansował by ponownie na trenera kadry A.
Pytanie tylko czy Adam Małysz myśli o tym samym i czy Austriak się zgodzi i da sobie czas, a czas będzie potrzebny bo wątpię by w rok nagle zrobił z Amilkiewicza, Joniaka, Tomasiaka czy Byrskiego skoczków na regularne punktowanie w PŚ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?