La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

6

Tak w ogóle to ta sytuacja przeszła bez jakiegoś większego echa..

3

@adi7adi8 Pisalem o tym tu w trakcie meczu. To jest spalony, bo Mbappe absorbuje uwage obroncy. zaraz po tej akcji padla tez bramka dla Realu, wiec ta sytuacja miala wplyw na wynik.

0

@adi7adi8 Dajcie spokój też lubię RSSS ale w tym meczu gdyby nie fatalny Alaba, równie żenujący Cama i Łunin w bramce to mecz byłby rozstrzygnięty zdecydowanie wcześniej.

Trochę się boję, że jutro nam się przydarzy taki wylew bo Atletico potrafi wykorzystać 1/5 okazji żeby strzelić i się zaryglować w polu bramkowym jak małomiasteczkowi na biwaku co by oznaczało nieuchronne odpadnięcie z PK @MaziFCB

1

@Barca_Big_Moment ale w jaki sposób to tłumaczy taki błąd sędziego?

0

@Barca_Big_Moment Ale jakie to ma znaczenie słabą dyspozycję rywali trzeba umieć wykorzystać. Tak samo można napisać że gdyby RSSS nie sfrajerzyło przy 3-1 to by awansowali. A co do sytuacji Mbappe to dla mnie ewidentny błąd, którego var nie mógł odkręcić..

0

@adi7adi8 Też nie chciałem Realu w finale ale trudno. Oni nie przegrywają finałów, więc będzie porażka ale można z niej wiele wyciągnąć na przyszłość.

0

@Barca_Big_Moment Jednak przegrywają :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?