- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
0
Olmo i Pau i tak praktycznie nie grają. Żadna strata. Jeden przyspawany do ławki, drugi do szpitala
12
@VeB 1899 Olmo to nie strata? Aha
0
@tbas a starta ? Albo kontuzjowany, albo wraca do formy po kontuzji. Chłop zagrał 3 dobre mecze z początku sezonu.
4
@VeB 1899 Rozumiem niechęć bo kontuzje, ale pisanie, że zagrał 3 dobre mecze to gruba ignorancja.
1
@Kubsoleon a zagrał więcej udanych meczów ? Jeżeli tak to 3/4 w pierwszej fazie sezonu. Reszta to przebłyski, których doświadcza także Fermin. Klub wydał na chłopa grubą kasę, przy brakach kadrowych, w mega ciężkiej sytuacji finansowej klubu wiedząc jak jest podatny na kontuzje, te pieniądze można było zainwestować w kogoś kto po prostu gra.
0
@VeB 1899 To jest GIGANTYCZNA STRATA. Pau był naprawdę wartościowym zmiennikiem, który czasem też na dodatek oprócz napastnika odciążał chociażby Lamine. Z kolei Olmo to jest gracz podstawowego składu wnoszący niebywałą jakość, niestety ale ja niezbyt wyobrażam sobie Klasyk ligowy, ewentualny finał CdR i mecze w lidze mistrzów z Ferminem lub Gavim.
0
@ZwyklyKibicBarcy04
Pau wartościowym zmiennikiem ? Co Ty cpiesz ? Od listopada zagrał nieco ponad 100 minut.. Faktycznie wielka szkoda.
Tak, ciężko sobie wyobrazić mecze Olmo w ewentualnym finale CDr i meczach LM bo pewnie byłby kontuzjowany, lub świeżo po powrocie po kontuzji. W meczach z BVB i tak by nie zagrał bo jest poraz kolejny KONTUZJOWANY
0
@VeB 1899 Czyli na tej samej zasadzie, powiesz że Torre nie jest wartościowym graczem, bo praktycznie nic nie gra? Wyobraź sobie co się dzieje jeśli teraz kontuzję łapie Ferran. Już nie jest tak kolorowo.
Z resztą niezależnie od wartości i tego ile kto daje (wyjątkiem chyba tylko Fati) każda strata gracza na 2 ostatnie miesiące sezonu jest ogromną stratą, nawet jeśli mało grają.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 mówimy o zawodniku który nie został dopuszczony do końcówki sezonu, z punktu widzenia klubu jak i kibica jest to nie odczuwalne bo chłopak i tak nie dostawał szans na grę.