- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
6
Wnioski po tym meczu mam takie:
- Częstotliwość spotkań już piłkarzom daje się we znaki
- Yamal ma momenty, gdzie jest zaprogramowany wyłącznie na własny strzał
- Szczęsny daję pewność w bramce
- Kounde jest świetnym obrońcą, ale na tle skrzydłowych jest wolny
- Ferran jest solidnym napastnikiem i trzeba z tego korzystać
- Sędzia nie kontrolował tego meczu
- Simeone jest irytującym trenerem
- Na Betis potrzebne są rotacje
1
@MesQueUnClub_87 jeżeli Pedri pod koniec meczu "pływa" to wiedz ze tych meczów jest nayebane w opór:)
2
@MessiForeverTheBest " Yamal ma momenty, gdzie jest zaprogramowany wyłącznie na własny strzał"
Dlatego w pierwszej połowie zrobił asystę i kilka akcji kolegom?
Ja wiem, że zawalił w tej sytuacji co wychodził z Lewym i Raphinhą ale trochę przesadzasz bo to samo można powiedzieć o dosłownie każdym z Raphinhą na czele - on dzisiaj też zawalił jedną akcję gdzie mógł podać Ferranowi na pustą.
2
@Stinger_ Nie, dlatego, że oglądam go w każdym meczu i widzi to prawie każdy (prócz kilku wyjątków w tym np. Ty)
0
@Stinger_ przecież w każdym meczu próbuje strzelać z niewygodnych pozycji oprócz niego Fermin też tak robi.
0
@MesQueUnClub_87 z drugiej strony serio mi przez lata u nas brakowało wlasnie takiej pazery jak Lamine czy Rapha, którzy lubią i potrafią wejsc w drybling zeby oddać strzał. Yamal dzięki temu jest bardzo nieprzewidywalny. Musimy pamiętać że Yamal to ciągle 17 letni dzieciak, niech będzie dalej taki pazerny z ciągiem na bramke.
0
@MesQueUnClub_87 Jak nie strzelają to źle, jak strzelają to źle. Ja wiem, że wam się nie dogodzi i zgadzam się, że Yamal czasem w takich akcjach powinien podać ale nie tylko on tak robi, a zauważyłem, że często pretensje tylko do niego.
Niżej też były komentarze, że jakby Barca odpadła to byłby wina Yamala kompletnie zapominając kto zrobił bramkę i dzięki komu ten awans jest.