La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 648 Culés

6

Wnioski po tym meczu mam takie:

- Częstotliwość spotkań już piłkarzom daje się we znaki
- Yamal ma momenty, gdzie jest zaprogramowany wyłącznie na własny strzał
- Szczęsny daję pewność w bramce
- Kounde jest świetnym obrońcą, ale na tle skrzydłowych jest wolny
- Ferran jest solidnym napastnikiem i trzeba z tego korzystać
- Sędzia nie kontrolował tego meczu
- Simeone jest irytującym trenerem
- Na Betis potrzebne są rotacje

1

@MesQueUnClub_87 jeżeli Pedri pod koniec meczu "pływa" to wiedz ze tych meczów jest nayebane w opór:)

2

@MessiForeverTheBest " Yamal ma momenty, gdzie jest zaprogramowany wyłącznie na własny strzał"

Dlatego w pierwszej połowie zrobił asystę i kilka akcji kolegom?
Ja wiem, że zawalił w tej sytuacji co wychodził z Lewym i Raphinhą ale trochę przesadzasz bo to samo można powiedzieć o dosłownie każdym z Raphinhą na czele - on dzisiaj też zawalił jedną akcję gdzie mógł podać Ferranowi na pustą.

2

@Stinger_ Nie, dlatego, że oglądam go w każdym meczu i widzi to prawie każdy (prócz kilku wyjątków w tym np. Ty)

0

@Stinger_ przecież w każdym meczu próbuje strzelać z niewygodnych pozycji oprócz niego Fermin też tak robi.

0

@MesQueUnClub_87 z drugiej strony serio mi przez lata u nas brakowało wlasnie takiej pazery jak Lamine czy Rapha, którzy lubią i potrafią wejsc w drybling zeby oddać strzał. Yamal dzięki temu jest bardzo nieprzewidywalny. Musimy pamiętać że Yamal to ciągle 17 letni dzieciak, niech będzie dalej taki pazerny z ciągiem na bramke.

0

@MesQueUnClub_87 Jak nie strzelają to źle, jak strzelają to źle. Ja wiem, że wam się nie dogodzi i zgadzam się, że Yamal czasem w takich akcjach powinien podać ale nie tylko on tak robi, a zauważyłem, że często pretensje tylko do niego.

Niżej też były komentarze, że jakby Barca odpadła to byłby wina Yamala kompletnie zapominając kto zrobił bramkę i dzięki komu ten awans jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?