La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

20

"Nieprawdopodobne jest to jak można słabo grać i wygrywać mecze w kontekście Realu Madryt" - Łukasz Wiśniowski w Meczykach.

Trafił totalnie w sedno. Jak taki Real zdobędzie jakiekolwiek trofeum w tym sezonie to ja naprawdę na jakiś dłuższy czas stracę wiarę w futbol i w jego piękno...

6

@macio_944 Ale oni tak od kilku już lat. Powinieneś juz stracić parę sezonów temu ;) Dla mnie dwumecz Man city i Realu będzie zawsze największym błędem w matrixie i magnum opus "realowania". Nic tego nie przebije.

2

@El Plutoninho W sumie masz trochę racje. Ale w tym sezonie to jakoś wyjątkowo, chyba przez pryzmat cudnie grającej Barcelony.

0

@El Plutoninho Chodzi Ci o dwumecz z 2022 czy 2024?

1

@macio_944 mój brat który jest kibicem Realu od wielu lat i ogląda ich każdy mecz, mówił że grają fatalnie, nie da się ich oglądać w ten sezonie, że nie potrafią jednej ładnej akcji stworzyć w meczu xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?