- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1366 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1366 Culés
0
Na szczęście na weekend ma się pogoda spierdzielić i będzie padał deszcz ze śniegiem oraz sam śnieg. Temperatura spadnie w dzień do 4 stopni a w nocy będzie mróz.
Szkoda tylko tych drzew, no ale taki jest kwiecień.
0
@Criss18Barca taki z Ciebie fan żużla i się cieszysz, że się pogoda psuje. Akurat w sobotę Mistrzostwa Polski par klubowych, mogą odwołać, ale co tam. Niezła hipokryzja
0
@mrboom Hipokryzja? Może ma inne priorytety na ten weekend?
Oczywiście nie bronię ale to "tylko" sport i to na który nie ma wpływu więc wiesz. Przynajmniej w moim odczuciu nie ma to większego znaczenia ale rozumiem też, że jak ktoś jest kibicem danej dyscypliny to chce ją obejrzeć, a jeśli się odwołuje to nie ma co oglądać.
Dlatego też w sezonie zimowym nie lubię wiatru bo wtedy odwołują mi skoki narciarskie, a tego nie lubię.
0
@Stinger_ akurat ten kolega, woli jak jest zimno, brzydko i ponuro, przy czym jest fanem właśnie skoków i żużla, gdzie w żużlu pogoda odgrywa bardzo dużą rolę. Tak jak napisałeś, przez pogodę mogą odwołać coś, na co czekasz, w przypadku żużla, zaczynamy sezon, po pół rocznej przerwie, głód jest niesamowity, tym bardziej mnie dziwi takie podejście :D
0
@mrboom Najważniejsze że w Łodzi pojadą to jest najważniejszą impreza weekendu.
2
@mrboom Półrocznej przerwie... I tak macie dobrze.
Tzn. ja też lubię żużel ale bardziej IMŚ, a do nich jeszcze miesiąc ale ja na skoki narciarskie muszę czekać 8 miesięcy i kiedy teraz większość zawodów w tym inauguracja jednak odbywa się normalnie tak za dzieciaka często odwoływali, a już szczególnie inaugurację w Ruce.
No wtedy to szału można było dostać - człowiek czeka 8 miesięcy, nadszedł ten dzień, a oni przerywają z przekładają, odwołują. Oczywiście wiem, że z pogodą się nie wygra ale totalnie to wkurzało tym bardziej, że dziecko nie myśli tak jak dorosły i wtedy takie sytuacje to były jedyne problemy.