La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

0

A więc Jagiellonia przez ten remis z fachowcami od specjalności tego wyniku spada na 3 miejsce z powrotem za wskakującego na 2 miejsce Lecha.

0

@FcPortoFan1999 jutro w Niepołomicach koronujemy Marka

0

@Lanosss Na kogo mamy koronować Marka?

0

@FcPortoFan1999 Jagiellonia i tak fazę ligową Ligi Europy na przyszły sezon ma zapewnioną ale szkoda, że o LM najprawdopodobniej znowu nie powalczą.

0

@FcPortoFan1999 miszcza polski, ta Jaga dzisiaj miała okazję wygrać ten mecz, Marek już punktów raczej nie pogubi. Ten jego powrót jednak udany jest

0

@Stinger_ Ligi konferencji jeśli już.Z tego co wiem to Jaga będzie musiała zaczynać od normalnych eliminacji od lipca.Zmiany wchodzą dla Polski od sezonu 26/27.W lidze europejskiej zagra zwycięzca Pucharu. @lanosss Mówiąc wprost są najbliżej.Ale do przypieczętowania stempla na mistrzostwie jeszcze troszkę brakuje.Sami też z Jagą będą grali a także czeka ich niezbyt miły wyjazd do Szczecina m.in.

0

@FcPortoFan1999 Jagiellonia to pewniak do wygrania Ligi Konferencji w tym sezonie, a po zdobyciu pucharu bez eliminacji zagrają w Lidze Europy.

0

@Stinger_ Chyba że tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?