La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

0

Zajebiste to były derby Memchesteru nie zapomnę ich nigdy xD

Dobrze że mecz Atleti do końca obejrzałem i dopiero na końcówkę przełączyłem tych nudnych jak flaki z olejem derbów.

0

@Lionel_Messi10 Pokaz futbolu na nie.

1

@Lionel_Messi10 aż się odechciało piłki na dzisiaj. Włączam jakieś filmidło, a jutro się już skróty Benfici czy Miami ogladnie. Na Roma Juve też nie dam się nabrać

0

@Lanosss Benfica powinna rozbic @FcPortoFan1999 ale za pewne będzie nudny shit to samo w Romie xD

0

@FcPortoFan1999 Taki pokaz futbolu to powinni zakazać pokazywać.

0

@Lionel_Messi10 Niech się Orzełki nie rozpędzają.Wystarczy im już bramek.Na jesieni strzelili ich wystarczająco.

0

@FcPortoFan1999 Właśnie Orzelki dzisiaj powinni postrzelac, godny rywal dla nich xD

1

@Lionel_Messi10 oby oby, a jutro Sporting żeby się wykoleił

0

@Lionel_Messi10 W listopadzie strzelili ostatnie gole w tym sezonie Klasyków.

0

@FcPortoFan1999 To dzis wrócą ponownie strzelać;DD

1

@Lionel_Messi10 Mi już wystarczy ich strzelania.

0

@FcPortoFan1999 Czaje Byku ;D nie ma co sie dziwic ;P

1

@Lionel_Messi10 Te 1:4 w plecy było bardzo nieprzyjemne..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?