La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

konto usunięte

8

Cieciuję sobie na orliku i "przeraża" mnie jak dzieci w pupie mają to że zostawią bluzę, kurtkę, czapkę rękawiczki itp. itd. na boisku i nie interesuje ich to żeby odzyskać ciuch. Druga rzecz dlaczego rodzice mają to gdzieś. Ani nikt nie przyjdzie zobaczyć czy zostało ani nie zadzwoni spytać czy jest. Jak ja zostawiłem gdzieś coś na boisku, hali, basenie to leciałem od razu po to i modliłem sie żeby jeszcze to tam zostało. Nie wiem czy to kwestia dobrobytu czy o co chodzi.

0

@paweuwarrior i cyk na vinted i buła w kieszeń

8

@paweuwarrior dobrobytu.
Za moich czasów buty kupowała matka na targu 2 rozmiary większe żeby były na 2 lata.
Obecnie matki mają dla swoich 5 Latków 32 pary butów z czego chodzą w 3 a po roku wszystko do kosza.
To samo z ciuchami
40 par spodni nie mówiąc o koszulkach można 2 miesiące chodzić w innej.
A zazwyczaj chodzi się w tym samym.
Do przedszkola też trzeba pójść w wyjątkowych ciuchach bo obciach.
Czapek 25 w każdym kolorze

konto usunięte

1

@Lanosss chyba zacznę tak robić :) pieniądze leżą na ziemi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?