La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

1

Nie wierzę w Gerarda Martina na dłuższą metę, skoro teraz będzie podstawowym lewym obrońcą będzie trzeba liczyć że zatuszujemy to taktycznie np. za pomocą gaviego jako LŚP. Pedri swoje robi zawsze i będzie robić, ale lepiej mu nie mieszać w głowie dodatkowo, De Jong musi się też wykazać w tej kwestii już do końca sezonu, bez baboli sprzed lat musi chłopak utrzymać stabilność w defensywie. Raphinha jest walczakiem więc napewno pomoże. Nie wiem ile stracimy z przodu bo może tak być, ale gerarda trzeba zabezpieczyć. Świetny Inigo może zostać objechany przypadkiem jak w poprzednim meczu więc nie można na niego bezwarunkowo liczyć w tej kwestii.
Natomiast sam Gerard Martin musi dać radę, być solidnym LO, jednak nie mam zamiaru na nim polegać bo czuję w kościach że czasem nie dowiezie

0

@jakub1906 Na dłuższą metę? On zagra w podstawie 3 mecze I tyle

0

@Barceloniarz987 skoro balde nie zagra przez trzy tygodnie to ma w plecy finał CdR i pierwszy mecz półfinału LM. System przez ten czas musi działać, a Gerard Martin dać radę na tym dystansie, trzy tygodnie w połowie kwietnia to zdecydowanie dłuższa meta

0

@Barceloniarz987 Dortmund, Celta, Mallorca, real

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?