- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1125 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1125 Culés
2
Nie ukrywam całkiem zabawnie się patrzyło na zachwyty nad De Jongiem, żeby po kilku meczach znowu spadło na niego morze krytyki
Pełny cykl życia holendra zaliczony u Flicka.
0
@marcin62 Za taki mecz to można krytykować dowolnego gracza. de Jong to gracz zespołowy stworzony pod system, gdy zespół nie funkcjonuje jako kolektyw to trudno oczekiwać by cokolwiek wniósł na tle reszty. Jeśli chcesz się głęboko bronić w meczu takimi pomocnikami jak de Jong czy Fermin albo Cubarsi na stoperze to nie oczekuj cudów bo żaden nie ogarnia takiej gry.
Jak Barcelona zamierza grać na przeczekanie w rewanżach to niech nie wystawia de Jonga w centrum tylko ściągnie fizycznego gracza do właśnie takiej orki w środku. Bo kreatywny techniczny pomocnik do obrony to bardzo błahy pomysł. Nie mamy Parteya ani Camavingi czy nawet Paredesa. Oni się odnajdują w grze za podwójną gardą.
0
@Barca_Big_Moment W takim meczy Frenkie MUSI być liderem w środku pola, zastąpić Pedriego. Mamy prawo wymagać od niego więcej niz od Gaviego czy Fermina
0
@LukaszFan de Jong nie jest graczem, który w pojedynkę po minięciu trzech graczy pressujących dryblingiem będzie wychodzi spod pressingu tylko potrzebuje współpracy.
Nie widziałeś jak gracze Dortmundu odcinali drogę podania a piłkarze Barcelony stali w miejscu? Co miał w takiej sytuacji zrobić de Jong? Jeśli Barcelona będzie grała takim stylem jak Atletico to niech sprzeda kreatywnych graczy a ściągnie rzeźników Simeone i drwali z Bilbao i wtedy może grać niskim blokiem w każdym meczu bo tacy gracze będą się wtedy odnajdować.