- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
0
Jak pięknym byłoby upokorzenie realu i wygrać ligowy mecz i zgarnąć mistrzostwo i puchar króla. W ,,nowej erze galacticos" z mbappe mieli być nie do zatrzymania i miażdżycy wszystkich jak walec
1
@Lucyffffer1922
Może tak się stanie Karma wróci za to jak się nabijali z Barcy za czasów Xaviego odnosząc się do " Nowa Era " rolę się odwrocily xD
1
@Lucyffffer1922 Tak jest jak się przed sezonem dopisuje trofea z góry.
0
@FcPortoFan1999 nikt się nie spodziewał. To może być piekny sezon. Byle zmęczenia dało rozegrać te parę meczów na najwyższym poziomie bo terminarz jest fatalny
0
@Romario87 jeszcze nic nie wygraliśmy ale są przesłanki do pięknego sezonu
0
@Lucyffffer1922
Nie no jeden puchar już jest xD nie zapominaj ;D
I dalej w walce o 3
0
@Lucyffffer1922 Nie dla mojej drużyny.Dla Barcelony tak.
0
@FcPortoFan1999 dla mojej też może skończyć się niczym. Jednak druga Barcelona też jest w sercu bardzo ważna
0
@Lucyffffer1922 Barcelonie nie kibicuję, ale za wygrane trofea pogratuluję.
0
@FcPortoFan1999 to co tu robisz?
0
@Lucyffffer1922 Pełnie inne funkcje.Tutaj nie tylko kibicuje się Barcelonie a sezonowcem być nie zamierzam.
0
@Lucyffffer1922 musisz odróżnić kibiców Realu, którzy nie znają się na piłce od tych którzy się znają. Ci co się znają, wiedzieli, że Mbappe nic nie zrobi w 1 sezonie, kiedy drużyna potrzebuje przebudowy na innych pozycjach. Ja np od początku czułem że nie będzie to sezon realu, bo brakuje zbyt dużo puzzli w tej układance, a trener trochę już się wyczerpał. Ale era wróci w Madrycie jak i wraca w Barcelonie, to domena wielkich klubów ;)