La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

2

Chat GPT na temat wyborców Hołowni i Bosaka w II turze wyborów.

Jak głosowali wyborcy Bosaka w II turze (Duda vs Trzaskowski)?
Sondaże po II turze i analizy pokazały następujący rozkład:

Głos oddany w II turze, procent wyborców Bosaka:
Andrzej Duda ok. 40–45%
Rafał Trzaskowski ok. 15–20%
Nie poszli na wybory / głos nieważny ok. 35–40%

Z sondaży i analiz wynika:
Rafała Trzaskowskiego poparło ok. 65–70% wyborców Hołowni
Andrzeja Dudę – ok. 15–20%
Reszta nie głosowała lub oddała nieważny głos


1

@RosjaninBut no myślę że teraz będzie podobnie. Pewnie mniej więcej połowa wyborców Mentzena poprze Nawrockiego druga połowa nie pójdzie, a jakiś minimalny odsetek na Trzaska. Hołownia to wiadomo że większość Trzasku, część nie pójdzie, mało kto na Nawrockiego

0

@Bykunn Być może, to dość specyficzna grupa wyborców.

0

@RosjaninBut ja na ten moment uważam że frekwencja będzie żenująca, szczególnie w drugiej turze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?