La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

konto usunięte

1

Flick jest dobrym trenerem ale nie powinien pewnych zawodników w domyśle wiadomo o kogo chodzi traktować jak śmieci.Buta i pycha kroczy przed upadkiem

2

@Mixtape Przesada. Nie wiemy jak to wygląda od środka. Nie wiemy jak trenują Ci zawodnicy, jak się zachowują, jak wyglądają na treningach na tle kolegów, którzy grają, jak rozumieją/wykonują założenia taktyczne, jak się prezentują pod względem fizycznym. Zły trener uwziął się na biednych zawodników.

0

@Mixtape a skąd wiesz jak Ci zawodnicy podchodzą i wyglądają przy pracy podczas treningów i ogólnych wytycznych Flicka?

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007 ja Flicka osobiście nie lubię moim zdaniem to buc totalny który się uważa za chu wie kogo a jest tylko człowiekiem

konto usunięte

0

@Gaucho on nie jest Bogiem i zawodnicy mogą mieć obiekcje co do jego pomysłów.Co on jest nieomylny ?

2

@Mixtape to ciekawe bo większość zawodników i ludzi, którzy mieli z nim do czynienia bardzo go chwali za właśnie to bardzo szczere i ludzkie podejście. Już w Bayernie się o tym mówiło jako jego dużym atucie, że potrafi jednoczyć grupę i jest bardzo wymagający, ale sprawiedliwy w stosunku do zawodników. Coś trollujesz chyba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?