- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1263 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1263 Culés
3
Dla przypomnienia:
WrestleMania 41 Night 1:
CM Punk vs. Roman Reigns vs. Seth Rollins
Gunther (c) vs. Jey Uso
Tiffany Stratton (c) vs. Charlotte Flair
LA Knight (c) vs. Jacob Fatu
War Raiders (c) vs. New Day
Jade Cargill vs. Naomi
Rey Fenix vs. El Grande Americano
WWE WrestleMania 41 Night 2:
Cody Rhodes (c) vs. John Cena
Iyo Sky (c) vs. Rhea Ripley vs. Bianca Belair
Bron Breakker (c) vs. Finn Balor vs. Penta vs. Dominik Mysterio
Liv Morgan & Raquel Rodriguez vs. Bayley & Lyra Valkyria
AJ Styles vs. Logan Paul
Drew McIntyre vs. Damian Priest (Sin City Street Fight)
Randy Orton's open challenge
Na którą noc bardziej czekacie? U mnie zdecydowanie druga, ale dzisiejsza też zapowiada się nieźle. Liczę na fajne powroty i to, że HHH ugotował, szczególnie w walce Ceny z Codym @zadafcb @lucas/catalan @Popitek12 @mordini123
1
@PatrychoO Też bardziej druga. Ale jak teraz patrzę na tę kartę to już chyba nie widzę takiej dysproporcji między tymi dniami. Nie wiem czy Fenix tak na to działa ale z obu dni można dostać coś ciekawego.
1
@PatrychoO pierwsza bo Punk, trochę El Grande Americano. Ale druga Drew, on jest dobry ale z głową coś nie tak i Punka nie lubi, ale coś tam potrafi. Oby Aldis był rywalem Ortona, proszę
1
@Popitek12 coś mówią, że Rusev wraca i będzie rywalem Ortona
0
@PatrychoO Jak wygrają Uso, Charlotte, Cody, Bianca, Dominik, Logan, Priest to będzie z jednych gorszych WM pod względem bookingu. Zdecydowanie drugi dzień będzie ciekawszy.
1
@lucas/catalan Jey na 100% wygra, bo inaczej będzie po chłopie