- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
5
Pamiętam jak go wybierali na papieża, oderwałem się od jakiejś gierki przeglądarkowej i patrzyłem jak wychodzi do ludzi i się przedstawia. To już 12 lat minęło, to było chyba w tym samym czasie co wygraliśmy z Milanem 4-0 na Camp Nou. Czas szybko leci. Niech spoczywa w pokoju.
5
@FCBMati10 dokładnie dzień wcześniej zrobiliśmy remontadę z Milanem. Ja pamiętam, że jak wybrali Franciszka akurat dzwoniłam do babci z życzeniami na imieniny i komentowałyśmy.
1
@July_6_BcN ja rozmawiałem ze swoją mamą chociaż będąc szczery nie grzało mnie to wtedy jakoś bardzo, po prostu chciałem zobaczyć jak wygląda następny papież i kim w zasadzie jest.
1
@FCBMati10 Ja byłam w szóstej klasie podstawówki, więc interesowało mnie to, bo pierwszy raz w miarę świadomie mogłam obserwować konklawe. Jak wybierali Benedykta to jednak byłam jeszcze małym dzieckiem i niewiele rozumiałam.
2
@July_6_BcN To wychodzi na to że jesteś rok starsza bo ja byłem wtedy w piątej klasie, wybrania Benedykta nie pamiętam ani jak zmarł nasz papież ale zatarło mi się wspomnienie jak chodząc na spacery ulicami Radomia świeciły się wzdłuż całej drogi wieczorami znicze właśnie ze względu na śmierć papieża. Jedyne co to nie wiem tylko czy to była pierwsza rocznica np czy jeszcze ten 2005
2
@FCBMati10 jak nasz papież umarł, to dziadek mnie wziął na przejażdżkę po Warszawie, już po zmroku, pamiętam to morze zniczy. Człowiek był mały, ale pewne rzeczy zostają.
1
@July_6_BcN człowiek był za mały żeby zrozumieć ale to jednak było wydarzenie dla nas ogromnie ważne, nie sądzę byśmy mieli kiedykolwiek jeszcze papieża Polaka. Ciekawy jestem kto będzie następną głową kościoła.