La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

5

Jak kocham kwiecień, tak nienawidzę tych wszystkich alergenów. Dzisiaj cały dzień wyję mimowolnie :'(

5

@July_6_BcN Nie płacz Ewka, bo tu miejsca brak, na twe babskie łzy!

0

@FcPortoFan1999 dziś byczku o 18 odra vs Stal to obowiazęk ;P

0

@gumaz Może się obejrzy.Nawet mimo wszystkich niesprzyjających alergenów i alergików!

0

@FcPortoFan1999 musisz byczku , poprostu musisz to będzie meczycho

2

@July_6_BcN zajebiście. Jeden miesiąc w roku gdzie nie przejdę to ładnie pachnie.

0

@gumaz Jak znajdę czas to obejrzę. @UriBoyka To nie jest przyjemny czas dla alergików.

0

@July_6_BcN Ja ostatnio zdałem sobie sprawę, że to w sumie nie jest tak, że nie lubię lata, tylko po prostu latem jest najwięcej rzeczy ze wszystkich pór roku, które mnie najbardziej irytują :D

Nieprzewidywalna pogoda (burze), męcząca temperatura, mnóstwo owadów, wszystko na zewnątrz jest głośne i ludziom zazwyczaj odp****la, bo jest ich wszędzie mnóstwo i ogólnie to wszystko na mnie wpływa męcząco. Ale z drugiej strony lato m.in. uwielbiam za to, że dni są dłuższe, można fajnie posiedzieć na zewnątrz wieczorami/w nocy, gdy już jest choć trochę chłodniej oraz bardzo lubię właśnie takimi porami spacerować po okolicy.

2

@UriBoyka To akurat fakt, jest pięknie :D
Szkoda, że muszę na to patrzeć przez szklane oczy :'(

0

@July_6_BcN Nie ma skutecznych leków?

1

@UriBoyka leki tylko trochę łagodzą, ale całkowicie nie pomagają w moim przypadku.

1

@FcPortoFan1999 a później Arsenal o 21!

1

@Czajka90 A może być i Arsenal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?