La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 692 Culés

7

Dobra, a tak na serio: pierwszy sezon z Mbappe Realu Madryt sportowo może być bardzo kiepski, ale wizerunkowo to jest już kompletna kompromitacja. Szopka z RMTV, szopka z obrażaniem się, bo męczennik nie dostał ZP, a teraz szopka na sędziego, który dostaje groźby.

Nawet nie wiadomo jak to skomentować. Real jest już przegrany na każdej płaszczyźnie:
- nie wystąpią to naplują swoim kibicom w twarz, a nas przybliżą do trypletu i dadzą nam odpoczynek przed bardzo ciężkim starciem z Interem
- wystąpią i przegrają co wizerunkowo i sportowo będzie wyglądać dramatycznie ze względu na tą całą szopkę i na to jak ogólnie wygląda ten sezon
- wystąpią i wygrają co wizerunkowo będzie stać w kolosalnej opozycji do dzisiejszego płaczu, bo nie wyobrażam sobie Realu w takiej sytuacji jak gdyby nigdy nic cieszącego się z trofeum, zakładając, że nie nastąpi zmiana sędziego

Tragikomiczna sytuacja, ale cieszy mnie to, że potwierdzają się słowa, które często piszę półżartem półserio, czyli że Real Madryt to naprawdę najbardziej propagandowy, bezczelny i obrzydliwy klub w historii tego sportu.

Wizerunkowo to oni stracili w tym sezonie naprawdę mnóstwo. I bardzo k***a dobrze.

1

@macio_944 Perezowi chyba doskwiera pesel. Wcale bym się nie zdziwił jak spora część kadry jest zażenowana takim zachowaniem

konto usunięte

1

@macio_944 wizerunek to trzeba jakiś mieć aby go stracić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?