La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1730 Culés

1

Jakby tak na Inter spróbować Martineza na LO a w środku Araujo ? Mielibyśmy spore autoty w obronie a tym bardziej przy stałych fragmentach gry. Martin przecież i tak do przodu nie pogra a Martinez potrafi dograć na nos.

3

@bartekvisca Ja jestem jak najbardziej za. Nie bez przyczyny Flick zdecydował się na taki ruch z Realem i to przy wyniku 2:2, czyli wtedy gdy jeszcze powinniśmy cisnąć, żeby strzelić kolejną bramkę. Mimo to wolał teoretycznie bardziej defensywny wariant.

0

@bartekvisca na cały mecz to może być pomysł jak głosowanie na lewicę. Ale kto wie czy w pewnym momencie hansi znowu nas nie zaskoczy. Wczoraj szczęka mi opadła jak zobaczyłem Martinez a na LO

0

@bartekvisca jestem za od Martina grał o wiele lepiej a Araujo grał według mnie mega dobrze

0

@KamQiX Przecież lewą strona z Martinem i tak nie cisnęliśmy, a Flick go zmienił, bo miał żółtą kartkę. Wariant z Inigo na lewej ma ten minus, że Araujo nie umie rozgrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?