La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

konto usunięte

3

Wilki pokazują Lakers miejsce w szeregu,wiadomo seria się jeszcze nie skończyła ale nie wierzę,że Lakers wrócą z 1-3 może z Lebronem 10 lat młodszym ale nie teraz nie bez ławki

0

@adamek20151 Lakers są bez ławki i to jest ich w sumie jedyny problem, bo ja stanę okoniem i powiem, że akurat Luka i LeBron dowożą.

konto usunięte

1

@michal26 Lebron i Luka im mecz przegrali,luka sobie holuje piłkę przez 15 sekund i bez pomysłu na atak a Lebron strata i faul w końcówce

0

@adamek20151 jak Luka przegrał mecz? Luka, to utrzymywał przy życiu. LeBron ok. Błędy w końcówce decydujące. Jednak mecz, to przegrał Reaves.
Jedyna szansa Lakersów jest taka, że całe trio zagra na swoim poziomie, czyli odpowiednio Luka - 35 pkt, LeBron - 30 pkt, Reaves 25 pkt.
Dodatkowo wysoka skuteczność rzutów całej drużyny. Wtedy mają szansę, ale muszą już wygrać wszystko do końca, a wątpię, że wygrają kolejne spotkanie..

konto usunięte

1

@michal26 oglądałeś ten mecz,styl gry Luki nie ma prawa w takim meczu,gość nie podaje gra na izolacji,reszta składu nie dotyka piłki a jak dotyka to jest koniec posiadania i trudna pozycja do rzutu

0

@adamek20151 Luka jak Kobe. Izolacja na całą akcję żeby na koniec dać cegłę. Ale no w statystykach najwięcej puntów, to musiał zagrać „dobrze” XD

konto usunięte

0

@partymaker nie zagrał źle ale on bez dobrych role playerów wokół traci bardzo dużo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?