La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1101 Culés

11

Stanowski nie wyczyścił dobrze konta ;p


11

@Aragorn33 wyciąganie tweetów sprzed 10 lat, kiedy Trzaskowski zmienia poglądy co tydzień xd

3

@PatrychoO no to może niech nie zarzuca Hołowni i Trzaskowskiemu tekstów "inne czasy były" jak sam tak robi xD

0

@Aragorn33 Ale czekaj... czekaj... Z czego miał wyczyścić konto? Przecież o tym właśnie dzisiaj mówił. To rolą państwa i rządu jest, żeby NFZ dobrze działał. A skoro nie działa dobrze, to on jako jednostka i nawet nie jako polityk, mający na to jakikolwiek wpływ, miał prawo wybrać dla siebie bardziej korzystną opcję prywatną i domagać się tego, żeby nie być zmuszonym dodatkowo opłacać 100% składki na coś co nie działa tak jak powinno.

2

@KamQiX państwo ma swoje pieniądze czy ze składek? ;p To tak jakbyś domagał się od państwa, żeby sfinansowało dla Ciebie dobrze wyposażone wojsko, ale pieniądze wzięło akurat nie od Ciebie :)

2

@PatrychoO przez 8 ostatnich lat Polska i Polacy... ;p Nawet nie zauważyliście kiedy zmieniliście się w takich samych wyborców jakich wyśmiewacie.

1

@Aragorn33 A jeśli opłacasz już składki 5, 10, 15 lat i ciągle nie widać poprawy to dalej będziesz chciał ładować pieniądze w błoto czy skorzystasz z korzystniejszej opcji? Choćby w ramach protestu?

To tak jakby na przykładzie wojska... Chcesz, żeby państwo inwestowało w wojsko. Płacisz latami składki, a tu ni widu ni słychu, że poczyniono jakieś inwestycje. To co? Dalej chętnie płacisz?

0

@KamQiX jeżeli państwo w tej chwili nie stać na opłacanie drogich operacji i ludzie muszą zbierać pieniądze po zbiórkach, to czy państwo znajdzie te pieniądze, gdy z systemu wyjmiemy część składek Stanowskiego, moich czy Twoich? Przecież to jest absurd.

2

@Aragorn33 Pytanie czy faktycznie nie stać czy politycy mają gdzieś służbę zdrowia... Mi się wydaję, że ta druga opcja. Pewnie dałoby się o wiele efektywniej wydawać te pieniądze. Ba! Nawet jak trzeba to podnieść składki. Byle było widać jakieś rezultaty i poprawę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?