La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

7

Kler na drugim miejscu, czyli losowe sceny Patryk Vega na sterydach z lepszymi aktorami. Dalej, mocno średnie "Wesele", "Bogowie" zdecydowanie za nisko, a brakuje "Bożego Ciała" i "Cichej Nocy". Taki zestaw mogła stworzyć tylko GW. Ogólnie patrząc na to, że to mają być reprezentatywni przedstawiciele naszej kinematografii to jest naoczny dowód, jak nasze kino upadło...

2

@BorzyKrzys Dla mnie ten ranking to nieporozumienie.

BTW. To "mocno średnie Wesele" to pisałeś o tej starszej produkcji Smarzowskiego?

1

@MesQueUnClub_87 Stare Wesele TOP, nowe średnie tak samo Kler moim zdaniem poniżej poziomu Wojtka S.

3

@BorzyKrzys @MesQueUnClub_87 ranking subiektywny.

Z częścią się zgadzam, część bym wywalił. Ale jak się tak głęboko zastanowić, to my w XXI wieku przestaliśmy robić dobre filmy.

1

@MesQueUnClub_87 Tak. No chyba nie mieli na myśli tej nowszej wersji... Smarzowski trafil do mnie tylko Wołyniem. Mega go doceniam, że zdecydował się na taki montaż. No i "Dom Zły" jest mocnym, obiektywnie nawet dobrym kinem. Reszta do mnie wgl nie trafia, a "Drogówka" czy "Kler" powodowały u mnie ciary żenady. Okropnie przejskrawione filmy.

1

@MesQueUnClub_87
Nowe "Wesele" nie przypadło mi totalnie, ale stare to kapitalne kino. Dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych polskich filmów w XXI wieku. O genialnym Dziędzielu czy Jakubiku to już chyba napisano wszystko.

2

@BorzyKrzys @Safrani @NeroTFP1 Ja uważam, że "Wesele" z 2004 roku to jeden z lepszych polskich filmów. Chyba, żadna inna produkcja nie ma w sobie tyle polskiej tożsamości. Rola Dziędzięla i Jakubika to absolutny TOP.

Za to takie przerysowane filmy jak "Kler" w ogóle nie powinny się na tej liście znaleźć. Nie jestem tez fanem "Idy" czy "Zimnej Wojny".

Gdzie w ogóle jest " Żółty Szalik", "Symetria", "Komornik" w tym zestawieniu ??? Już nie wspominam o "Carte Blanche" czy "Skazany na Bluesa".

0

@BorzyKrzys
Dzień Świra.
Wesele
Dom Zły

Reszta raczej nie warta rankingu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?