La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

4

Niestety 2 gole na własne życzenie. Nie traci się gola w 1 minucie - to oznacza złe nastawienie mentalne. Przy 2 golu obwiniam Pedriego za unikanie interwencji, a nie przegrany pojedynek obrońcy, bo ten sie może zdarzyć. Za to nie da się usprawiedliwić unikania pojedynku w polu karnym.

Po 0-2 byłem spokojny o wynik, było widać, że Barca chce atakować i z minuty na minutę robiła to coraz groźniej. xG 1.09 nie oddaje jak niebezpieczne były nasze ataki.
Za to 0,46 pokazuje nieudolność w defensywie.

Tracimy już 2 mecz z rzędu gola po kornerze. Kogo nie ma? Lewego - jego wsparcie przy stałych fragmentach we własnym polu karnym jest nieocenione.

1

@Comentateiro niestety martin tez nie dojezdza. Jego strona poszlo podanie do thurama i on przegral glowke z acerbim, ktory no jest wyzszy, ale nie moze sobie go tak przestawiac. Pedri i rapha mogli tez dac wiecej w bloku strzalu dumfriesa, ale no jednak klasa uderzenie i sie wygial chlop

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?