La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

0

Tak sobie myślę że zwycięzcami tych 7-meczówek w seriach Denver z Clippsami i Houston z Warriorsami mogą być co najwyżej ich rywale w 2 rundzie konferencji zachodniej.

0

0

@Lanosss Co nie zmienia faktu że Polską piłkę po wczorajszych emocjach należy odpuścić.Po wczorajszym gorącym dniu i jednocześnie burzowym na boisku trzeba również obejrzeć i dzisiaj.

0

@FcPortoFan1999 remis Rakowa, wygrana Lecha poprosze

0

@Lanosss Żeby liga była ciekawsza na górze?

0

@FcPortoFan1999 jak najbardziej. Jagiellonie natomiast nie ma co brac juz na powaznie, lepiej niech sie ogarną bo jeszcze stracą trzecie miejsce i miejsce w europie

0

@Lanosss Jagiellonia, to bardziej niż do przodu to musi martwić się o tyły bo Pogoń po przegranym finale nie odpuści walki o podium.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?