La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1042 Culés

0

Czy ja dobrze liczę, że jak Celta dzisiaj nie przegra to zapewniamy sobie wygraną w lidze zwycięstwem z Realem, a później Espanyol robi nam szpaler jako mistrzom kraju?

0

@Piotrek1993 tak, jak dziś Real straci punkty a w klasyku wygramy to liga nasza

0

@TR3YWAY Chyba lepszego scenariusza się nie da stworzyć, dzisiaj jestem kibicem Celty

0

@TR3YWAY No dokładnie i tym bardziej byłoby to świetne rozwiązanie bo w lidze nie ma meczu finałowego, a w tej sytuacji byśmy taki praktycznie mieli czyli gdyby dzisiaj Real stracił punkty to w przyszłej kolejce trzeci raz w tym sezonie El Clasico najprawdopodobniej decydowało by o trofeum.
Napisałem najprawdopodobniej bo w przypadku wygrania Barcelony zdecyduje ale w przypadku wygrania Realu już nie tylko dalej przedłuży im nadzieję.

0

@Piotrek1993 już zobaczysz szpaler xD to nie na stadionie Espanyolu ostatnio kibice wlecieli na stadion ze musieli nasi uciekać do szatni? XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?