La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

0

Xabinieta nie przetrwała drugiego sezonu..

1

@adi7adi8 W zasadzie to już klątwa trzeciego sezonu.

1

@adi7adi8 A ile płaczu było, że Bayern rozkupuje i dlatego inne drużyny po sezonie - dwóch zaczynają wracać na "swoje" miejsce.

Bayern nikogo nie kupił z Bayeru, a sam Bayer nawet się nie osłabił, a mimo to przegrywają mistrzostwo i to z wcale nie najmocniejszym Bayernem.
W LM także Leverkusen dostało baty od Monachium.

Gdzie są ci, którzy zawsze zwalali winę na Bayern?
Oczywiście teraz nikt się nie przyzna bo ta sytuacja nie pasuje do narracji.

0

@Stinger_ co? Jak zabiję ci ktoś pierwszą żonę ale potem drugą nie to tej pierwszej ci nie zabił jednak?

0

@MessiForeverTheBest Gościu, tutaj chodzi o to, że nie winą Bayernu jest to, że piłkarze odchodzą z takich drużyn jak Bayer Leverkusen czy Borussia Dortmund ponieważ te kluby są po prostu półkę niżej pod każdym względem i nawet po tak świetnym sezonie jak rok temu miał Bayer nie są w stanie go powtórzyć, a sam Bayern wcale lepiej niż rok temu nie gra, jak już to niewiele lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?