- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
2
Hugo Ekitike 22 gole i 11 asyst w Eintrachcie we wszystkich rozgrywkach.
Jest życie po Marmoushu?
Ehitike, Cherki, Akliouche w Monaco.
Jeszcze obecna gwardia Francuzów ma lata gry przed sobą a tu już kolejne wilczki pukają do 1 drużyny.
1
@escarabajo Te wilczki to jednak 2 klasy niżej od byłych MŚ.
0
@PatrykBarca oczywiście. Dziś jest Mbappe, Dembele, Thuram czy Kolo Muani, za chwilę ze sceny zejdzie Griez a poza tymi których wymieniłem mamy jeszcze Doué czy Barcole. Francja znowu 3 jedenastki wystawi, a przynajmniej w napadzie.
0
@escarabajo Oni co turniej maja 3 jedenastki. A potem się okazuje że w pomocy goście z Arabii, i jakieś odrzuty z klubów.
0
@PatrykBarca Ale to mają powoływać ludzi urodzonych we Francji, ale mających rodziców/dziadków w Afryce czy Arabii??
0
@escarabajo Chodziło mi o ligę Arabii. Konkretnie Kante, odrzuta takiego jak Rabiot. Wiecznie rezerwowego Camavinge. No tam ciężko znaleźć 3 pomocników. A gdzie 3 składy...
0
@PatrykBarca to źle odebrałem, sorry:)natomiast mówisz "spad z Arabii" - a tam tylko Kante.
Rabiot? Nie oglądam OM - ale widzę, że facet trochę odżył.
Niemniej 2 linia jest najsłabsza we Francji. To prawda.
0
@escarabajo No ogólnie dramatyczna. Tam następców nie widać. W topowych klubach francuskich graja obcokrajowcy tam i stanowią o ich siłę. Młode talenty jak Zaire-Emery graja ogony. Nie wróżę tam sukcesów.
0
@PatrykBarca ciekawe jakie ustawienie sobie wybierze przyszły selekcjoner. Jakiś Zapierdalacz w środku boiska i 5 ofensywnych to dadzą radę:D