La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

1

Viktor Gyokeres za 70 melonków do Barcy. Ależ by było fajnie.

9

@Zoker A mnie on gdzieś nie przekonuje. Liczby ma fenomenalne, ale tylko 6 bramek z 52 to gole w LM, reszta to liga portugalska. To samo w tamtym sezonie. Jestem ciekawy ile bramek nastrzela w TOP lidze, gdy przyjdzie się mierzyć z konkretnymi obrońcami co 3-4 dni.

0

@MesQueUnClub_87 Liga Narodów - ktoś powie to tylko liga C, ale w tejże lidze C Gyokeres 9 goli i 5 asyst, a z kolei Isak 4 gole i asysta.
(nie sprawdzałem, który ile meczów zagrał).

1

@MesQueUnClub_87 Liga portugalska nie jest wcale taka słaba. Z drugiej strony, mało było chyba napastników z tej ligi, którzy po transferze do top 5 odnosili wielkie sukcesy.
W sumie jakie są alternatywy? Alvarez? Transfer nierealny.

0

@escarabajo @Zoker Tyle że Isak Ti napastnik który potrafi i rozegrać i zejść do skrzydła. Dużo lepiej się czuje z piłką przy nodze.

On jest dużo lepsza opcja. Ale pewnie i droższa.

0

@PatrykBarca Droższa i to o dużo. Newcastle ma pieniądze przecież, oni nikogo nie muszą sprzedawać.
Dlatego też Gyokeres za 70 milionów wydaje mi się jedyną sensowną opcją do zastąpienia Lewandowskiego. Jak my go nie kupimy, to na 100% zrobi to Arsenal.

0

@PatrykBarca @Zoker pisze o Alvarezie jako transferze nierealnym. Z tego co czytam - w naszej kasie pusto - to nie stać nas na nikogo.
Ja bym chciał człowieka który będzie zapierdalał na tej pozycji i widzę tam Alvareza albo Martineza (tak, z Interu).
Z drugiej strony chciałbym kogoś kto jednak będzie stał w polu karnym/operował przy polu karnym i przepraszam za słowo, ale napierdalał gole jak z karabinu - takim wydaje się właśnie Gyokeres.
Z trzeciej strony, szkoda że miewa urazy - ale podoba mi się Guirassy. Szybki, piłka mu nie przeszkadza, strzał, głowa, podcinka. Ma to coś.
Mamy jeszcze Osimhena, ciekawe co z Davidem.
Panowie jest w kim wybierać, pytanie jaki profil preferuje pan trener i ile mamy kasy. Bo nazwiskami możemy sobie rzucać jak pismaki.

0

@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony w 8 meczach LM strzelił te 6 bramek.
Czy ja wiem czy to tak źle?

Dla przykładu Kylian Mbappe grając w mocniejszej drużynie w 14 meczach strzelił 7 bramek.

Moim zdaniem statystyki Gyokeresa są świetne bez względu rozgrywki. Pytanie tylko jak z przejściem do mocniejszej ligi aczkolwiek myślę że jeśli nie trafi do United to tragedii z nim nie będzie.

0

@Stinger_ Bo Francuz ma akurat gorszy sezon, nie dawno co zmienił ligę i dopiero się tam zaczyna oswajać. Wszyscy dobrze wiemy jakie ogólne statystyki ma Mbappe, ile razy został Królem Strzelców w Ligue 1, która jest w TOP5, ile bramek strzelał w turniejach Międzynarodowych czy LM. To, że teraz strzelił mniej, niż piłkarz z ligi portugalskiej o niczym nie świadczy moim zdaniem.

0

@MesQueUnClub_87 No właśnie o to chodzi - pełne zrozumienie dla Kyliana Mbappe, a więc piłkarza najwyższej półki, sprawdzonego praktycznie wszędzie (od Ligue 1 po Ligę Mistrzów aż do MŚ) i to, że zmienił klub i ligę i dlatego gra gorzej to jest ok, a mam wrażenie, że od Gyokeresa wymaga się więcej i on musi się sprowadzić praktycznie od razu bo inaczej będzie flopem, dlaczego?

Moim zdaniem to właśnie od Mbappe powinno wymagać się więcej bo to piłkarz sprawdzony.
Ja rozumiem, że zmiana ligi więc może mieć pewien czas na aklimatyzację ale bez przesady. Z tej dwójki to właśnie Gyokeres ma większe prawo do gorszego sezonu, a poza tym z tymi bramkami to chodziło o samą LM więc na mnie większe wrażenie robi 6 bramek w 8 meczach - nawet będąc piłkarzem portugalskiej drużyny (zresztą to już samym w sobie jest trudniejsze) niż 7 w 14 meczach grając dla Realu, obrońcy tytułu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?