La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

8

Zastanawia mnie czemu zapraszają Kowalczyka do programów. Przeciez on zdania nie umie skleić w całości. Już nie mówię że poprawnie ale chociaż w całości. Chłop się męczy żeby 3 słowa z sensem wypowiedzieć

1

@Katalończyk 99 ostatnio włączyłem z KS jego jakaś ocenę Barcelony. Całe 13minut ale juz po dwóch miał niewiele do powiedzenia, komicznie amatorsko to wyglądało. Do przepychanek po alko z wujem się dobrze nadaje

1

@Katalończyk 99 W tych programach już od dawna nie chodzi o merytorykę czy wartościowe treści.

1

@Katalończyk 99 Odbiorcy nie są wymagający, wyświetlenia się kręcą, to czemu nie?

2

@MesQueUnClub_87 ja od dłuższego czasu nie oglądałem żadnego piłkarskiego programu a dziś odpaliłem kanal zero i przekonałem sie dlaczego przestałem to ogladac

0

@mmaciass tam Twarowski go ładnie wyjaśnił. Kowalczyk nawet meczu nie oglądał z Valladolid jeśli mówi że Flick wystawił rezerwy i popełnił błąd. Po czym mówi że musiał wejść De Jong(wszedł za Pedriego a nie za rezerwowego a Yamal wszedł bo Rodriguez doznał kontuzji). Notabene strzelcem drugiej bramki był Fermin który gral od początku. Na bokach grał Fort który dostawał już szanse więc z tych głębokich rezerwowych byli tylko w ataku. Poza tym Twaro wyjaśnił że kto jak kto ale Flick zna się na robocie bo tym meczem dał odpoczynek przed meczem z Interem.
Równie dobrze mogliby kogoś z la rambli zaprosić to byłby większy poziom od Kowalczyka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?